J. Heemskerk Export heeft een goede naam als leverancier van kwaliteitsbloemen. Ons assortiment is breed en bestaat uit snijbloemen van hoge kwaliteit.

Een belangrijk onderdeel van het inkoopproces is het zien, ruiken en voelen van de bloemen. Ons team van ervaren inkopers bezoekt de belangrijkste binnenlandse veilingen en koopt zeer kwaliteitsgericht in. Door ons uitgebreide netwerk hebben wij de mogelijkheid om vanuit de hele wereld snijbloemen uit het topsegment te importeren.

Inmiddels hebben we wereldwijd een uitgebreid netwerk opgebouwd, zodat onze relaties het hele jaar door verzekerd zijn van een breed assortiment in topkwaliteit snijbloemen.

Maar vooral met hart voor onze bloemen!

J. Heemskerk Export heeft een goede naam als leverancier van kwaliteitsbloemen. Ons assortiment is breed en bestaat uit snijbloemen van hoge kwaliteit.

Een belangrijk onderdeel van het inkoopproces is het zien, ruiken en voelen van de bloemen. Ons team van ervaren inkopers bezoekt de belangrijkste binnenlandse veilingen en koopt zeer kwaliteitsgericht in. Door ons uitgebreide netwerk hebben wij de mogelijkheid om vanuit de hele wereld snijbloemen uit het topsegment te importeren.

Inmiddels hebben we wereldwijd een uitgebreid netwerk opgebouwd, zodat onze relaties het hele jaar door verzekerd zijn van een breed assortiment in topkwaliteit snijbloemen.

Maar vooral met hart voor onze bloemen!

Maar vooral met hart voor onze bloemen!